Головна »
2013 » Січень » 31 » Захоплююча подорож по Країні Здоровляндії
11:57 Захоплююча подорож по Країні Здоровляндії |
Проблема здоров’я належить до глобальних проблем, вирішення яких зумовлює факт подальшого розвитку нашої держави. Незалежно від рівня здоров’я , є завжди актуальним питання його поліпшення і удосконалення. Цю можливість обумовлює перш за все ступінь обізнаності щодо можливих заходів. Тому цілеспрямована освіта і поінформованість є головними і необхідними передумовами усвідомлення дітьми і молоддю цінності здоров’я і здорового способу життя. Цій проблемі були присвячені ігрові заняття з елементами тренінгу, проведені фахівцем із соціальної роботи ЦСССДМ Максимченко Н.М. на базі ЗОШ №4 для учнів 3-4 класів. Під час захоплюючої подорожі по Країні Здоровляндії діти набули певного комплексу знань та установок щодо здорового способу життя, усвідомили питання важливості, цінності власного здоров’я, збагатилися знаннями у даній сфері. Вони працювали над формуванням навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 698 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |