Четвер, 28.03.2024, 18:15

Головна » 2011 » Жовтень » 13 » Запрошуємо до обговорення Державного бюджету України на 2012 рік
Запрошуємо до обговорення Державного бюджету України на 2012 рік
12        Сьогодні велика увага Уряду приділяється побудові довіри громадян до державних реформ, ініційованих Президентом України та налагодженню ефективної взаємодії з громадськістю, побудованій на принципах партнерства та взаєморозуміння. Саме підтримка та розуміння з боку громадян України є надважливою умовою розвитку нашої країни, бо об’єднанні спільною метою ми зможемо побудувати міцну економіку, міцну державу, а це, в свою чергу, надасть кожному з нас впевненість у завтрашньому дні. Процес демократизації усіх сфер державного управління і суспільного життя, який тісно пов'язаний з соціально-економічним і духовним прогресом йде пліч-о-пліч з розвитком інформаційного медіа простору та при великій кількості інформації ЗМІ, яка, нажаль, не завжди є об’єктивною. Поінформованість громадян та об’єктивна оцінка є важливою складовою для формування довіри та підтримки, виявлення активної громадянської позиції, зокрема щодо участі у процесах реформо творення та реалізації державної політики.
У період обговорення проекту Державного бюджету України на 2012 рік на Інтрнет-форумі Міністерства фінансів (веб-сайт www.minfin.gov.ua.) запроваджено рубрика «Обговорюємо проект Державного бюджету на 2012 рік», де громадяни мають можливість отримати фахові коментарі та роз’яснення основних положень цього законопроекту.
Головною перевагою Інтернет-форуму порівняно з іншими інформаційними ресурсами є його інтерактивність – громадяни отримують відповіді на запитання безпосередньо у фахівців Міністерства. Окрім того, громадяни мають змогу висловлювати та обґрунтовувати свою точку зору з будь-яких питань, вносити свої зауваження та пропозиції.
Зареєструвавшись і ставши користувачем Інтернет-форуму, громадянин може залишити своє повідомлення.
Функціонує телефонна «гаряча» лінія Мінфіну за номером телефону
(044) 277-55-96.
Телефонна лінія буде працювати щодня з 14.00 до 16.00 до 21 жовтня.
Долучайтесь до обговорення проекту Державного бюджету України на 2012 рік. Чекаємо на ваші зауваження та пропозиції.

Телефонуйте також на Урядову телефонну «гарячу лінію» 0-800-507-309 (дзвінки на цей номер зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:
понеділок – п’ятниця з 8 до 21 години,
субота – з 8 до 19 години

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 667 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0