Субота, 20.04.2024, 04:05

Головна » 2011 » Березень » 22 » Засідання 9 сесії міської ради шостого скликання
Засідання 9 сесії міської ради шостого скликання
12     Відбулося пленарне засідання 9 сесії міської ради шостого скликання. Депутатами було розглянуто 38 проектів рішень. Було розглянуторішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2011 р. № 93 «Про міський бюджет на 2011 рік». Було заслухано звіт начальника Знам`янського МВ УМВС України в Кіровоградській області О.Косенка з питання охорони громадського порядку і боротьби з незаконним обігом і розповсюдженням наркотичних засобів. З даного питання прийнято відповідне рішення, контроль за виконанням якого покладено на комісію з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики. Сесією затверджено Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Знам`янки» та щорічний міський конкурс «Знам`янчанин року» в новій редакції. Депутати міської ради прийняли клопотання про присвоєння лікарю центральної районної лікарні Ставицькому В.В. почесного звання «Заслужений лікар України» та затверджено кандидатуру завідуючої дитсадка №2 Мазур О.В. на відзначення Премією Верховної Ради України..
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 890 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0