Четвер, 18.04.2024, 04:49

Головна » 2011 » Жовтень » 26 » Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Знам'янської міської ради
12      Під головуванням секретаря міської ради А.Тесленка (голова комісії) відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Знам'янської міської ради, на якому було розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення, а саме: доведення неповнолітнього до стану сп'яніння, про що рішенням комісії на громадянина Б. накладено штраф в розмірі 136 грн.; за несвоєчасну реєстрацію народження дитини в державному органі реєстрації актів цивільного стану. На  громадянина А. накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 17 грн та порушення правил благоустрою території міста, за наслідками якої, на особу Н. було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1360 грн.
Оформлення протоколу комісії у вигляді рішення здійснено юридичним відділом міськвиконкому.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 724 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0