Четвер, 02.05.2024, 08:23

Головна » 2011 » Листопад » 21 » Засідання архітектурно-містобудівної ради
Засідання архітектурно-містобудівної ради

12   Як повідомив начальник відділу архітектури та містобудування Ігор Олексійович Качанов, що згідно з розпорядженням міського голови від 27.09.2011 року № 187 протягом вересня-листопада поточного року були проведені громадські слухання, щодо врахування громадських інтересів, під час розроблення проекту Генерального плану м. Знам'янка Кіровоградської області. В процесі проведених громадських слухань надійшло ряд пропозицій від депутатів Знам'янської міської ради, голови Знам'янської міської Спілки підприємців, голови міської ради Організації ветеранів України та мешканців міста щодо внесення змін до розробки проекту Генерального плану міста.
21 листопада 2011 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому були розглянуті дані пропозиції. За наслідками засідання прийнято рішення про направлення пропозицій в Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" м. Київ, для врахування громадських інтересів при розробці та затвердженні Генерального плану м. Знам'янка.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 669 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0