16:12 Засідання громадської ради | |
![]() Відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна. На обговорення членів ради був винесений проект генерального плану міста, із яким ознайомив членів громадської ради начальник відділу архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міськвиконкому Качанов І.О. Ігор Олексійович повідомив, що з метою врахування пропозицій громадськості протягом місяця проводяться громадські слухання.
![]() У роботі громадської ради взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О. Міський голова розповів про подальші кроки по остаточному вирішенню питання по встановленню меж міста Знам’янки та Знам’янського району. ![]() Члени громадської ради вирішили провести соціологічне опитування мешканців міста з метою вивчення найактуальніших проблем міста, розробки шляхів їх розв’язання, отримання від мешканців міста пропозицій та зауважень. | |
|