П`ятниця, 19.04.2024, 13:40

Головна » 2015 » Січень » 30 » Засідання колегії відділу освіти
Засідання колегії відділу освіти

Під головуванням начальника відділу освіти Н.Попової відбулось засідання колегії відділу освіти, під час якого розглянуто ряд важливих питань функціонування освітньої галузі міста.

На початку роботи, у день пам’яті героїв Крут, всі присутні вшанували хвилиною мовчання борців за свободу і незалежність України.

Першим питанням порядку денного підведено підсумки тематичного вивчення системи роботи навчальних закладів міста   з охорони праці  та  безпеки  життєдіяльності, яке тривало протягом цього тижня у навчальних закладах міста  завідувачем науково-методичної лабораторії  основ  здоров’я, безпеки  життєдіяльності та охорони праці  Кіровоградського обласного інституту післядипломної освіти імені В.Сухомлинського Желєзновою Т.П.; акцентовано увагу присутніх на продовженні впровадження у практику роботи навчальних закладів міста системи управління охороною праці, з метою забезпечення належних безпечних і здорових умов навчання та праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

В ході роботи колегії головним спеціалістом відділу освіти В.Мургою проаналізовано хід державної атестації ЦДЮТ; завідувачем методичним кабінетом Л.Шевченко підведено підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2014 році.

Відповідно до плану роботи відділу освіти та міського методичного кабінету розглянуто наступні  питання:
Про стан ведення кадрової документації в закладах освіти міста (методист Н.Шемчук);
Про стан забезпечення права на якісну освіту дітей з особливими освітніми потребами (завідувач МПМПК Н.Білоконь);
Про роботу щодо збереження психологічного здоров’я учнів при переході до середньої ланки навчання (методист М.Босненко);
Психолого-педагогічна та методична робота  педагогів ДНЗ до розвитку творчих здібностей дітей згідно Базовому компоненту дошкільної освіти (методист Л.Скляровська);
Про  заходи безпеки з  питань поводження з вибухонебезпечними та  невідомими  предметами (методист І.Бондаренко).

Під час опрацювання питань порядку денного начальником відділу освіти  Н.Поповою звернуто увагу керівників навчальних закладів на зміни до законодавчих актів України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт». Окремо розглянуто зміни до Бюджетного кодексу, а саме: порядок надання та використання освітньої субвенції для ЗНЗ міста.

Враховуючи складну ситуацію в країні, керівників навчальних закладів зобов’язано вжити заходів щодо посилення охорони підпорядкованих  об’єктів освіти за сприяння  батьківської спільноти, волонтерів; взяти під особистий контроль питання обмеження доступу  на території навчальних закладів осіб, які не причетні до організації навчально-виховного процесу, недопущення внесення до приміщень навчальних закладів і  прилеглі території вибухонебезпечних предметів чи речовин, що можуть  становити загрозу життю і здоров’ю учасників навчально-виховного процесу.

По всіх питаннях порядку денного колегії прийнято відповідні рішення; керівникам навчальних закладів, працівникам відділу освіти, міського методичного кабінету надано відповідні доручення.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 946 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2