П`ятниця, 19.04.2024, 12:36

Головна » 2011 » Травень » 26 » Засідання комісій
Засідання комісій

Відбулися засідання постійних комісій    з питань  депутатської діяльності , регламенту, етики та гласності ( гол.О.Смик), з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. І.Качанов),  з питань споживчого ринку, підприємництва та  правової політики (гол. І. Антоненко) та з питань освіти,  культури, охорони здоров`я та соціального захисту населення (гол. І.Сиромятников).      На  розгляд комісій  виносились  36  проектів рішень, які виносяться на розгляд 12 сесії міської ради 6 скликання, в які було внесено окремі доповнення. серед розглянутих проектів рішень – «Про міську  цільову програму «Шкільна парта на 2011-2015 р.р.»; «Про Комплексну програму реконструкції мереж зовнішнього освітлення  м. Знам`янка на 2011-2015 р.р.». Депутатами  запропоновано винести на розгляд сесії  і затвердити такі проекти рішень: «Про нагородження Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» та  «Про  погодження кандидатури Савченка С.Г. на нагородження Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 710 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0