Четвер, 02.05.2024, 03:08

Головна » 2012 » Травень » 7 » Засідання комісії
Засідання комісії
12        7 травня 2012 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко відбулося засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".
Тесленко Н.О. проінформувала присутніх членів комісії про те, що станом на 01.05.2012 року подано та зареєстровано дві заяви від голів ОСББ на участь у зазначеному конкурсі:19.03.2012 року – ОСББ "Зоряний" по вул. Привокзальній,12, голова ОСББ Ткаченко Н.В.;30.03.2012 року – ОСББ "Радужне" по вул. Г.Сталінграда,6А, голова ОСББ Бондаренко Н.І. На сьогоднішній день прийом заяв від голів ОСББ припинено.
За наслідками проведеного засідання було зареєстровано учасників щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краще ОСББ" міста: ОСББ "Зоряний" та ОСББ "Радужне".

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 782 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0