Понеділок, 06.05.2024, 12:42

Головна » 2013 » Липень » 22 » Засідання комісії по розгляду ситуації на території міського сміттєзвалища
Засідання комісії по розгляду ситуації на території міського сміттєзвалища

12 Міським головою І. Крижановським терміново було скликано засідання комісії по розгляду ситуації на території міського сміттєзвалища, яка виникає внаслідок процесу хіміко-термічного розпаду побутових відходів в шарах сміттєзвалища.

В роботы комісії взяли участь:начальник управління МА та ЖКГ Лаптєва Л.О., головний інспектор Знам’янського міськрайонного відділу управління ДСНС України в кіровоградській області підполковник служби цивільного захисту Саєнко О.С.;керівник комунального підприємства «Шляховик» Булах О.М.;директор Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Рябов О.М.;держінспектор з ОНПС Кіровоградської області Ганський О.В.

Прийнято рішення терміново ліквідувати ситуацію, яка виникла на сміттєзвалищі, до вирішення проблеми 20 липня поточного року долучилися представники служби Знам’янського міськрайвідділу управління ДСНС України в Кіровоградській областы - дві одиниці техніки,

Знам’янське ВКГ, Знам’янське міське комунальне підприємство «Шляховик» , ТДВ «Колос», пожежна машина Знам’янського загону відомчої воєнізованої охорони Одеської залізниці, всього в ліквідації горіння було задіяно сім одиниць техніки.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 772 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0