Четвер, 28.03.2024, 18:29

Головна » 2011 » Травень » 12 » Засідання комісії по визначенню сімей, яким необхідно надати допомогу
Засідання комісії по визначенню сімей, яким необхідно надати допомогу
12        Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А. провів засідання комісії  по визначенню сімей, яким необхідно надати допомогу за рахунок коштів міського бюджету  відповідно до вимог   «Положення про встановлення індивідуальних приладів опалення малозабезпеченим сім`ям та окремим категоріям громадян міста Знам`янки за бюджетні кошти». Під час роботи комісії розглянуто 15 справ мешканців житлових будинків з метою визначення сімей, що потребують допомоги за рахунок коштів міського бюджету  відповідно до вимог вищезазначеного Положення, затвердженого рішеннями виконавчого комітету від 09.12.2010 року №519 та від 04.04.2011 №210 «Про внесення змін до «Положення  про встановлення індивідуальних приладів опалення малозабезпеченим сім`ям та окремим категоріям громадян міста Знам`янки за бюджетні кошти».             Управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  доручено підготувати проект рішення для розгляду виконавчим комітетом про надання допомоги за рахунок міського бюджету  8 громадянам.  :

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 771 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0