П`ятниця, 03.05.2024, 12:38

Головна » 2014 » Липень » 15 » Засідання комісії щорічного міського огляду – конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ"

Під головуванням міського голови І. Крижановського, за участю секретаря міської ради Н.Адамович, відбулося чергове засідання комісії з проведення щорічного міського огляду – конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Члени комісії заслухали інформацію начальника відділу по обслуговуванню ради Н.Брунцвік щодо допущення до участі в щорічному міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку". Відповідно до рішення виконавчого комітету від 20 червня 2014 року №226, яким внесено зміни до Положення про конкурс, у тому числі, щодо неможливості брати участь у конкурсі переможцям попереднього року, враховуючи також той факт, що у встановлений, вимогами Положення та рішеннями Комісії, термін, не подано документи всіма учасниками, (дата останнього подання матеріалів була 05.07.2014 року), прийнято рішення:

Виключити з переліку учасників щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" наступних учасників:
- ОСББ «Привокзальна,8», як переможця міського огляду конкурсу 2013 року ( підстава - рішення виконавчого комітету від 20.06.2014 року №226 «Про внесення змін до та доповнень до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 11 жовтня 2013 року №491», відповідно до якого п. 3.1 розділу 3 «Учасники огляду-конкурсу» викладено в наступній редакції «В огляді-конкурсі мають право брати участь представники будинкових та квартальних комітетів (будинки, вулиці провулки), а також об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. Участь у конкурсі не можуть приймати переможці огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" минулого року»);

- ОСББ «Радужне», м. Знам’янка, вул. Г.Сталінграду,6-а (підстава – не подання документів для участі у фінальному етапі Конкурсу);

- ОСББ «Примакова», м. Знам’янка, вул. Примакова,64 (підстава – не подання документів для участі у фінальному етапі Конкурсу);

- вул. І-а Підлісна ( підстава – не подання документів для участі у фінальному етапі Конкурсу).

Допустити до участі у фінальному етапі конкурсу наступних учасників:

Номінація «Краща вулиця»: вул. Перемоги, Гоголя, Пушкіна ( голова квартального комітету Н. Дробаха); вул. Галочкіна, Харківська ( голова квартального комітету Л. Кернична); вул.. Черняховського ( голова квартального комітету Т. Васильєва).

Номінація «Кращий багатоповерховий будинок»: вул. Жовтнева,20 ( секретар житлового будинку С. Філіпова); вул. Жовтнева,33 ( голова будинкового комітету А. Ткаченко); вул. Мусоргського,1; Партизанська,11 ( голова будинкового комітету О. Хирса); вул. Інтернаціональна,10/12 ( секретар будинку П. Костенко); вул. Привокзальна,9 ( голова будинкового комітету В. Рій).

Номінація «Краще об’єднання багатоквартирного будинку»: ОСББ «Зоряний», вул. Привокзальна,12 (гол. Н.Ткаченко); ОСББ «Толстого», пров. Толстого,12/36 (гол. Н.Клименко); ОСББ «Будинок мрії-10», вул. Привокзальна,10 (гол. М.Мацегут); ОСББ «Кактус», вул. 30 років Жовтня,33 (гол. Т.Кемеріна).

Візуальний огляд з виїздом на місце до всіх учасників-фіналістів заплановано розпочати 15.07.2014 року. Підведення підсумків відбудеться в період з 21 по 25 липня 2014 року.

За результатами роботи комісії прийнято рішення та надані відповідні доручення.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 737 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2