Четвер, 02.05.2024, 00:03

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок","Краще ОСББ"
Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Гребенюка Сергія Анатолійовича відбулося засідання комісії з проведення щорічного  міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок","Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору".

Під час роботи комісії, було розглянуто лист та пропозиції управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради від 20.10.2017 року щодо внесення змін та доповнень до Положення про Конкурс.

Члени комісії та запрошені детально вивчили пропозиції, прийняли участь в обговоренні запропонованих змін та надали зауваження щодо їх змісту.

За результатами роботи прийнято рішення щодо підготовки відповідного проекту рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 23.11.2016 року №327 «Про організацію міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок","Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору".

Також, членами комісії прийнято рішення щодо терміну прийому документів для участі у Конкурсі з 15.01.2018 року по 15.03.2018 року.

У роботі комісії взяли участь: С.Гребенюк, В.Загородня, І.Ратушна, О.Чернявський, М.Сурдул, А.Черевко, В.Довгаленко, Н.Брунцвік – члени комісії, В.Приходько – головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради, М.Берлова – заступник начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.

Секретар комісії з проведення Конкурсу
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 630 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4