П`ятниця, 26.04.2024, 16:03

Головна » 2011 » Квітень » 16 » Засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення
Засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення
12        Керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О. провела засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення, під час якого повідомила про те, що у дошкільних навчальних закладах міста завершився конкурс на кращу розробку та реалізацію правоосвітнього заходу з питань захисту прав дитини серед вихователів навчальних дошкільних закладів міста. Відзначила високий рівень підготовки та проведення заходів у всіх дошкільних навчальних закладах. Конкурсна комісія визначила переможців, які будуть відзначені у травні поточного року. На засіданні також розглядалося питання про співпрацю закладів культури з місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями щодо організації правової освіти населення та про роботу з профілактики правопорушень дитячої безпритульності. Головний спеціаліст відділу культури та туризму міськвиконкому Ладожинська Р.А. розповіла членам координаційно-методичної ради про те, що з метою взаємодії між бібліотекою і місцевою владою на базі міської центральної універсальної бібліотеки створено Публічний центр регіональної інформації «Бібліотека і влада», який забезпечує населення міста інформацією з питань діяльності органів місцевого самоврядування. Провідний спеціаліст правового відділу міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. проінформував про проведену перевірку стану правоосвітньої та правовиховної роботи в дошкільному навчальному закладі №7 «Козачок». Робота у даному напрямку у ДНЗ ведеться на високому рівні.:

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 871 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0