Четвер, 02.05.2024, 09:35

Головна » 2014 » Серпень » 19 » Засідання міського штабу з питань потреб вимушених переселенців
Засідання міського штабу з питань потреб вимушених переселенців

В залі засідань міської ради під головуванням міського голови Крижановського І.Б. відбулося засідання міського штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

На порядку денному розглядалося питання щодо створення міської тимчасово діючої моніторингової групи, до обов’язків якої буде входити виявлення не зареєстрованих на території міста вимушених переселенців, які виїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і районів АТО, а також моніторингу потреб цієї категорії громадян.

Під час обговорення учасниками засідання було визначено склад моніторингової та мобільної груп з питань потреб вимушених переселенців та було рекомендовано присутнім на засіданні релігійним конфесіям прийняти участь у обліку вимушених переселенців, які звертаються до релігійних організацій за допомогою.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1036 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0