Четвер, 02.05.2024, 00:42

Головна » 2013 » Травень » 30 » Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати
12    29 травня в залі засідань виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького відбулося засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.
Про заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.05.2013 року:
За статистичними даними станом на 01.05.2013 року заборгованість із виплати заробітної плати склала 841,6тис.грн., зменшення до початку року - на 71,7тис.грн., або на 7,9%. У структурі загальної суми заборгованості найбільша питома вага – 588,8тис.грн., або 70,0% припадає на економічно активне підприємство ПАТ "Завод "Пуансон"; 221,0тис.грн., або 26,3% - на комунальне підприємство міста "Шляховик"; решта – 31,8тис.грн. на промислове підприємство ТОВ „ЛКС-Індастрі” – 3,7%.
• на економічно неактивних підприємствах заборгованість відсутня;
• заборгованість із виплати заробітної плати на державних підприємствах міста відсутня.
ПАТ "Завод "Пуансон" - промислове підприємство, розмір заборгованості за статистичними даними – 588,8тис.грн., що складає 11 місячних фондів оплати праці. Кількість працюючих 36 осіб, кожному працівнику в середньому не виплачено 16355,5грн. Термін заборгованості – 11 місяців. Станом на 01.05.2013 року графік погашення заборгованості не виконується.
ТОВ „ЛКС-Індастрі” – станом на 01.05.2013 року виникла заборгованість в розмірі 31,8тис.грн. Кількість працюючих 25 осіб, місячний фонд оплати праці – 31,1тис.грн.
Комунальне підприємство „Шляховик”- розмір заборгованості за статистичними даними 221,0тис.грн, що в 3,5 разів перевищує місячний фонд оплати праці. Кількість працюючих 38 осіб, кожному працівнику в середньому не виплачено 5815,8грн. Термін заборгованості 3 місяця. Оновлений графік погашення заборгованості складений з розрахунку заборгованості на 01.04.2013 року з терміном погашення заборгованості 01.07.2013 року. Станом на 01.05.2013 року графік погашення заборгованості не виконується.
На засідання були запрошені представники відділів та управлінь міськвиконкому, пенсійного фонду, статистики, прокуратури, центру зайнятості, податкової інспекції та представники з обласної державної адміністрації.
На розгляд комісії були винесені питання щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати, стану заборгованості із виплати заробітної плати та сплати внесків до ПФУ та ОДПІ, а також розглядалося рішення попередньої комісії.
На засіданні комісії прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 686 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0