П`ятниця, 19.04.2024, 09:12

Головна » 2011 » Квітень » 19 » Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенс
12        Перший заступник міського голови Джулай В.О. провів засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат, на якій розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати. Станом на 01 квітня заборгованість на економічно активних підприємствах міста (а також і загальна заборгованість) склала 588,3тис.грн., що на 47,7% більше по відношенню до 01.01.2011 року (398,1тис.грн), в т.ч.:- ЖЕК №1 – 56,5тис.грн.;- КП”Шляховик”- 100,5тис.грн.;- ВАТ "Завод "Пуансон" – 431,3тис.грн.; · на комунальних підприємствах міста розмір заборгованості склав 157,0тис.грн., або 26,7% до загальної суми; · на економічно неактивних підприємствах заборгованість відсутня;· заборгованість із виплати заробітної плати на державних підприємствах міста відсутня. Затверджено перелік приватних підприємців для вивчення стану справ по дотриманню державних гарантій в оплаті праці та своєчасності виплати заробітної плати у квітні-травні поточного року.:

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 909 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0