Четвер, 25.04.2024, 22:55

Головна » 2011 » Жовтень » 24 » Засідання міської координаційної ради з питань фізичної культури та спорту
Засідання міської координаційної ради з питань фізичної культури та спорту

12          24 жовтня 2011 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко відбулось засідання міської координаційної ради з питань фізичної культури та спорту.
12           Під час засідання були розглянуті питання про аналіз готовності спортивних споруд розміщених на території освітніх закладів міста, організацію оперативного інформування управління фізичної культури і спорту ОДА , результати роботи у галузі фізичної культури та спорту в частині оновлення(будівництво, реконструкція, ремонт)площинних спортивних споруд, проведення міського етапу Всеукраїнських змагань "Мама, тато, я-спортивна сім'я", підготовку питання стану виконання міської програми розвитку фізичної культури та спорту на 2007-2011 роки та проекту міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки, на розгляд сесії міської ради, відзначення міської футбольної команди, яка за загальними результатами стала переможцем області з футболу у 2011 році.
За наслідками роботи засідання були дані відповідні доручення та розроблені заходи.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 646 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0