Неділя, 05.05.2024, 23:17

Головна » 2013 » Вересень » 25 » Засідання міської координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності
Під головуванням секретаря Знам’янської міської ради, голови МКР Тесленка А. В. проведено чергове засідання міської координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та запобігання ВІЛ-інфекції/СНІДу.
В ході засідання були заслухані лікарі : нарколог Чернєцов П. П. , фтизіатр Шендерей О. О. та інфекціоніст Тищенко С. Л., начальник Знам’янського підрозділу МВ КВІ УДПтСУ Ткаченко В. М., оперуповноважений СБНОН Знам’янського МВ УМВС Скринік В. В., які надали інформацію про стан епідемічної ситуації та здійснення профілактичної роботи.
В результаті засідання координаційної ради вирішено дати доручення всім зацікавленим структурам щодо посилення проведення профілактичних заходів на належному рівні.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 767 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0