Субота, 20.04.2024, 15:18

Головна » 2011 » Листопад » 30 » Засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян
Засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

12        30 листопада 2011 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко відбулося засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Начальник відділу загального та питань контролю О.Туманова інформувала присутніх про стан розгляду звернень громадян м.Знамۥянки протягом січня-жовтня 2011 року на комунальні підприємства міста.
Всі заяви розглянуто, надано відповіді. Рекомендовано виконавцям вжити необхідних заходів по недопущенню порушень вимог законодавства. Відпрацювати механізм контролю за виконанням заяв, не порушуючи термінів розгляду, згідно законодавства України.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 658 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0