Четвер, 02.05.2024, 12:30

Головна » 2011 » Лютий » 12 » Засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців
Засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців
12    Відбулося засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців, склад та положення про яку затверджено розпорядженням міського голови І.Крижановським від 21 січня 2011 року № 15 "Про міську робочу групу з питань ведення Державного реєстру виборців". Вів засідання голова робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців, секретар Знам’янської міської ради А.Тесленко. Серед питань порядку денного: про порядок періодичного поновлення персональних даних Реєстру у зв'язку із змінами до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (інформував - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради О.Денисов);про постанову ЦВК від 13.01.2010 року №6 "Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців (інформував - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради О.Денисов);вирішення проблем, пов’язаних з якістю відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру, які надаються територіальними органами міністерств і відомств України (інформувала – секретар Знам’янського міськвиконкому Н.Тесленко).У зв’язку з низькою якістю відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців, які подаються Знам’янським міським відділом УМВС України в Кіровоградській області, вирішено звернутися до голови робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців, заступника голови Кіровоградської ОДА Андрющенка Б.В. та заступника голови обласної ради Шаталова О.С. з пропозицією розглянути на засіданні робочої групи з питань ведення Держреєстру виборців при ОДА питання щодо забезпечення сектора ГІРФО Знам`янського МВ УМВС України в Кіровоградській області комп’ютерною технікою, для забезпечення електронного обміну даними між відділами ведення Реєстру та сектором ГІРФО Знам`янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, в частині підтвердження (або не підтвердження) місця реєстрації виборців;Введення у секторах ГІРФО Знам`янського МВ УМВС України в Кіровоградській області штатної одиниці, яка б працювала з базою даних, відповідала б за якість відомостей періодичного поновлення та їх передачу відділам ведення Реєстру..

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1066 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0