П`ятниця, 29.03.2024, 12:11

Головна » 2017 » Листопад » 16 » Засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців
Засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців
Під головуванням секретаря міської ради Клименко Н.М. відбулолся засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців. У засіданні взяли участь: перший заступник міського голови Загородня В.Г., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Денисов О.М., керівник Центру надання адміністративних послуг Михайлов В.В, начальник управління соціального захисту населення Волошина А.М., начальник відділу по обслуговуванню ветеранів та інвалідів управління соціального захисту населення Ганська О.О.

На порядку денному засідання розглядалися питання про взаємодію відділу ведення Державного реєстру виборців  та органів реєстрації відповідних територіальних громад та про подання відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей періодичного поновлення Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради та іншими територіальними органами міністерств і відомств України. Інформуючи присутніх, заступник голови міської робочої групи, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Денисов О.М. акцентував увагу присутніх на безумовне виконання статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення. Особливу увагу було приділено якості поданих відомостей.

За наслідками засідання було наголошено відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення покращити якість та забезпечити подання відповідних відомостей до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 5 числа кожного місяця.

Начальник відділу ведення Державного реєстру
виборців О.Денисов
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 692 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4