П`ятниця, 26.04.2024, 19:11

Головна » 2015 » Травень » 15 » Засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради
Засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради
  В залі засідань виконавчого комітету під головуванням міського голови Крижановського І.Б. відбулось засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради.
  На порядку денному розглядалось 2 питання. Перше питання це обговорення галузевої програми розвитку "Охорона здоров'я" м.Знам'янка на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17 квітня 2015 року №1691, а друге, найактуальніше – обговорення Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та вивчення пропозицій, викладених у дорученні голови облдержадміністрації щодо перспективного плану формування територій громад відповідно до доручення голови Кіровоградської облдержадміністрації від 03.04.2015 року №01-26/80/1 та змін в чинному законодавстві.
   На засідання Ради були запрошені представники залізничного транспорту, профспілкових організацій, соціального захисту населення, депутати міської ради, приватні підприємства та ін.
   За результатами засідання були прийняті рішення.

Секретар міської тристоронньої
соціально-економічної ради Л.Манько
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 884 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 4.1/9