13:23 Засідання обласної ПМПК | |
![]() Були запрошені та взяли участь методист методичного кабінету відділу освіти, який відповідає за психологічну службу міста (В.Стрілець), вчитель-логопед відділу освіти, завідувачка міською ПМПК (Н.Білоконь), практичні психологи та вчителі навчально-виховних закладів міста, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами за індивідуальною формою навчання. Практичні психологи мали нагоду відвідати Майстер-клас корекційного заняття для учнів 9-го класу, який проводила досвідчений вчитель-дефектолог Знам’янської спецшколи-інтернатуЛеонова Т.В. Працівникам міської психологічної служби було що почерпнути для власної практичної діяльності: велику кількість цікавих форм корекційної роботи основних пізнавальних процесів, які, мов калейдоскоп, почергово та з різним розумовим навантаженням змінювали один одне. Завдяки цьому діти не встигали втомлюватися, а присутні також залюбки взяли участь у вирішенні деяких логічних вправ. | |
|