П`ятниця, 03.05.2024, 06:20

Головна » 2013 » Серпень » 21 » Засідання організаційного комітету
Засідання організаційного комітету

Міський голова Ігор Крижановський  провів  чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в місті Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Дня Незалежності України.

Керівництвом міста та членами оргкомітету обговорено програму та робочий план проведення заходів, визначено завдання, щодо контролю відповідальними працівниками міськвиконкому за ходом підготовчих робіт.
Не залишилися поза увагою й актуальні питання благоустрою міста.

Станом на сьогоднішній день проведено низку підготовчих робіт , зокрема підготовлено розпорядження міського голови із затвердженим Планом заходів.
На засіданні мова йшла про програму проведення урочистостей та стан підготовки.

Акцентували увагу і на концертній програмі та на спортивних змаганнях, які будуть приуроченні цій знаменній даті.

Підводячи підсумки засідання організаційного комітету, міський голова наголосив на тому, що всім службам необхідно з усією відповідальністю включитись до підготовки та відзначення в місті 22-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України. Міський голова Ігор Борисович Крижановський також звернув увагу на питання забезпечення громадського порядку під час проведення свята.

Крім того, необхідно проводити системну роботу з інформування населення міста про події, пов’язані зі здобуттям незалежності України, та їх історичне значення для розвитку сучасної української держави.
Також необхідно висвітлювати завдання, які ставлять перед собою місцеві органи влади для подальшого розвитку території, покращення життя людей, та шляхи розв’язання виникаючих проблем. По закінченні засідання з усіма присутніми було узгоджено розподіл обов’язків.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 749 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1