П`ятниця, 26.04.2024, 13:28

Головна » 2015 » Травень » 20 » Засідання постійних комісій міської ради
Засідання постійних комісій міської ради
  З метою вивчення питань, які виносяться на розгляд 76 сесії міської ради, під головуванням голови постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту С.Бойко відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій.
  Основними питаннями, які були розглянуті – це питання, що стосувалися даних про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року та внесення змін до рішення міської ради від 05.02.2015р. №1626 «Про міський бюджет на 2015 рік».
Депутати заслухали також інформації «Про хід виконання Програми сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м.Знам’янці», «Про хід виконання Міської програми протидії захворювання на туберкульоз на період до 2016 року», «Про хід виконання Міської програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа до 2015 року»; ознайомилися зі змінами, що пропонується внести до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2015 рік. Також, депутати розглянули питання регулювання земельних відносин та питання прийняття на баланс ділянки державної автомобільної дороги загального користування М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине від км 0+000 до км 1+100.
  Наприкінці роботи спільного засідання, начальником УМА та ЖКГ Л.Лаптєвою було доведено до відома присутніх депутатів інформацію щодо запланованого з 01.06.2015 року встановлення скоригованих тарифів комунальному підприємству «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора № 1» на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (в частині послуг з перевезення твердих побутових відходів, освітлення місць загального користування, електроенергії на роботу ліфтів) і на послуги з перевезення твердих побутових відходів. Дане підвищення вартості послуг пов’язане із приведенням розрахунків складових витрат у собівартості послуг до фактичного рівня цін, що затверджені на державному рівні, а саме: підвищенням вартості електричної енергії (Постанова НКРЕ № 220 від 26.02.2015 року «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню») з 01 квітня 2015 року по 31 серпня 2015 року на 50,2%; з 01 вересня 2015 року по 29 лютого 2016 року на 25,2%; з 01 березня 2016 року по 31 серпня 2016 року на 25,5%; з 01 вересня 2016 року по 28 лютого 2017 року на 30,3%; з 01 березня 2017 року на 30,2%; зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів.
  На виконання протокольного доручення 75-ої сесії міської ради від 17.04.2015 року, Любов Олександрівна також коротко проінформувала про стан діяльності новоствореного комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», а саме, відзначила, що відповідно до рішення міської ради, підприємство та Статут зареєстровано, дані про нього внесено до Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб. На сьогоднішній день відсутнє погодження Знам’янської ОДПІ щодо реєстрації даного суб’єкта господарювання і тому Знам’янською міською радою розпочато процедуру оскарження даних дій у суді першої інстанції.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 873 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/5