Четвер, 18.04.2024, 22:12

Головна » 2011 » Вересень » 30 » Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду зверень громадян
Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду зверень громадян

12          Керуючою справами міськвиконкому Н.Тесленко 30 вересня проведено засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Брунцвік Н.В. інформувала присутніх про стан розгляду звернень громадян в управлінні. Станом на 01.09.2011 року на ім’я міського голови надійшло 211 звернень громадян та 78 звернень на гарячу лінію голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна С.М., що стосуються питань житлово-комунального господарства, із них:
- 25 звернень з питань функціонування централізованого опалення;
- 21 звернення з питань знесення дерев по місту;
- 21 звернення з питань електропостачання та зовнішнього освітлення;
- 65 звернень з питань ремонту та обслуговування житлових будинків комунальної форми власності;
- 4 звернення з приводу заборгованості заробітної плати працівникам комунальних підприємств;
- 39 звернень з питань ремонту водопровідно-каналізаційних мереж;
- 23 звернення з приводу неналежного функціонування радіо, телефону, антен телебачення та газопостачання;
- 17 звернень з приводу проведення безоплатного капітального ремонту житла осіб, що мають право на такі пільги;
- 74 звернення з питань благоустрою території міста, ремонту дорожнього покриття, землекористування, між сусідських відносин та інше.
Відділом загальним та питань контролю встановлений суворий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, якістю та повнотою відповідей заявнику. Всі заяви розглянуто, надано відповіді. Рекомендовано вжити необхідних заходів по недопущенню порушень вимог законодавства в діяльності органів місцевого самоврядування. Відпрацювати механізм контролю за виконанням заяв, не порушуючи термінів розгляду, згідно законодавства України.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 810 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0