Четвер, 02.05.2024, 04:31

Головна » 2014 » Серпень » 14 » Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста
Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста

Під головуванням Суслова Леоніда Григоровича відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста, в якому взяли участь, міський голова І.Крижановський, секретар міської ради Н.Адамович, начальник фінансового управління Т.Іваськів та керівники комунальних підприємств і установ, які є головними розпорядниками бюджетних коштів міського бюджету.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про перерозподіл бюджетних коштів.

У ході засідання постійна комісія погодила перерозподіл коштів загального та спеціального фондів міського бюджету на 2014 рік по відділу освіти виконавчого комітету міської ради, відділу культури та туризму, управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Розглянуто питання надання фінансової підтримки комунальним підприємствам «Ринокторгсервіс», «Знам’янська міська друкарня», КП «ЗЖЕК №1».

Також, комісією було розглянуто проект рішення «Про порядок преміювання працівників міської ради та виконавчого комітету». За результатами роботи комісії прийнято відповідні рішення щодо винесення піднятих питань на розгляд сесії міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 824 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1