Субота, 20.04.2024, 13:14

Головна » 2017 » Вересень » 11 » Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста
Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста
Під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста М.Тернового, за участі секретаря міської ради Н.Клименко відбулося  засідання комісії.

Присутні депутати розглянули  питання:

організації та проведення «гарячих ліній» постійної комісії з питань ефективності використання бюджетних коштів у поточному році та основних напрямків їх використання при формуванні бюджету міста на 2018 рік;

про стан використання бюджетних коштів, виділених на придбання підручників для шкіл міста;

про розгляд звернень, що надійшли на адресу постійної комісії.
Депутати обговорили питання порядку денного, підвели підсумки отриманої інформації та надали доручення відповідальним виконавцям.

У роботі комісії взяли участь: депутати міської ради М.Терновий, Н.Данасієнко, Н.Тесленко, О.Антоненко, А.Мороз, О.Рубан, начальник та заступник начальника  відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Л.Грекова та Н.Черкас, начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Брунцвік.

Відділ забезпечення діяльності
міської ради
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 770 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4