Четвер, 25.04.2024, 06:45

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Під головуванням голови постійної комісії з питань землекористування та будівництва О.Кузіна, за участі секретаря міської ради Н.Клименко відбулося  засідання профільної комісії.
Під час обговорення, були розглянуті питання регулювання земельних відносин, що винесені на розгляд 43  сесії Знам’янської міської ради.
Начальник відділу земельних питань А.Грицюк  проінформувала з проектами рішень, що є профільними  для постійної комісії, відповіла на запитання присутніх та ознайомила з необхідними документами.
За результатами розгляду питань регулювання земельних відносин членами комісії надано пропозиції та рекомендації.
Також, у різному, члени комісії розглянули заяву громадянина Лєва Сергія Миколайовича стосовно уточнення площі земельної ділянки. У результаті, члени комісії вирішили, після роз’яснення юридичного відділу, провести виїзне засідання за адресою вул. Осадчого, 29.
У роботі комісії брали участь: О.Кузін, Ю.Майборода, Н.Тишкевич, - члени постійної комісії з питань землекористування та будівництва, начальник відділу земельних питань А.Грицюк, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування О.Мостовий та головний спеціаліст з правових питань В.Приходько.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 629 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 5.0/1