Четвер, 28.03.2024, 20:01

Головна » 2017 » Липень » 24 » Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища
 Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленка, за участі секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулося засідання профільної комісії. Члени комісії розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік», що пропонується на розгляд чергової сесії 21.07.2017 року, в частині головного розпорядника  - УМА та ЖКГ.
 За результатами  розгляду проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік», комісією прийнято рішення щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів зі змінами та доповненнями, що були запропоновані членами комісії.
 У роботі комісії взяли участь: А.Тесленко, І.Грінченко, О.Озеряний, К.Пастух - члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, начальник та головний спеціаліст УМА та ЖКГ М.Нікітін та С.Усатенко, голови ОСББ та квартальних комітетів міста, секретарі будинкових комітетів.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 654 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 2.3/3