Вівторок, 30.04.2024, 20:49

Головна » 2014 » Січень » 23 » На порядку денному - дозвілля ветеранів
На порядку денному - дозвілля ветеранів
12 Відбулося засідання президії  Знам’янської міської організації ветеранів України, яке провела голова громадської організації Бабійчук Г.О. У роботі президії взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., перший заступник міського голови Джулай В.О., керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О., начальник відділу культури і туризму Бабаєва С.М.,  начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Загородня В.Г., директор територіального центру Костікова Т.М.

На засіданні розглянуто питання про стан співпраці з органами державної влади, керівниками підприємств, установ, всіх форм власності по організації дозвілля для ветеранів, людей похилого віку.  Інформувала з даного питання заступник голови ветеранської організації, голова культурно-масової комісії Пояркова Т.А. «Одним із напрямків роботи міської ради ветеранів є організація дозвілля ветеранів, чим займається культурно-масова комісія. Заходи, які ми проводимо, різні форми роботи дають змогу ветеранам відчути повноту життя, свою причетність до сьогодення, відчуття, що життя продовжується з настанням пенсійного віку і жити варто», - зазначила Тетяна Андріївна.

Член громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради Мацко В.В. проінформував членів ради про участь у роботі ради. Розповів, які питання розглянуті громадською радою у 2013 році та які питання, будуть винесені на розгляд ради у 2014 році.

Президія міської організації ветеранів України рекомендувала виконавчому комітету при плануванні роботи на 2014 рік передбачити заходи для літніх людей: провести зустрічі «Грай гармонь, життя прекрасне» по мікрорайонах міста; організувати оздоровлення ветеранів (група «Здоров’я») на базі Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи. Рекомендовано управлінню соціального захисту населення організувати контроль за виконанням Програм по соціальному захисту ветеранів спільно з комітетом ветеранів, волонтерським центром. Також рекомендовано керівництву територіального центру організувати заходи для ветеранів по роботі клубів «Вишиванка», «Виноградар» спільно з міською радою ветеранів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 881 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1