17:02 На порядку денному - дозвілля ветеранів | |
![]() На засіданні розглянуто питання про стан співпраці з органами державної влади, керівниками підприємств, установ, всіх форм власності по організації дозвілля для ветеранів, людей похилого віку. Інформувала з даного питання заступник голови ветеранської організації, голова культурно-масової комісії Пояркова Т.А. «Одним із напрямків роботи міської ради ветеранів є організація дозвілля ветеранів, чим займається культурно-масова комісія. Заходи, які ми проводимо, різні форми роботи дають змогу ветеранам відчути повноту життя, свою причетність до сьогодення, відчуття, що життя продовжується з настанням пенсійного віку і жити варто», - зазначила Тетяна Андріївна. Член громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради Мацко В.В. проінформував членів ради про участь у роботі ради. Розповів, які питання розглянуті громадською радою у 2013 році та які питання, будуть винесені на розгляд ради у 2014 році. Президія міської організації ветеранів України рекомендувала виконавчому комітету при плануванні роботи на 2014 рік передбачити заходи для літніх людей: провести зустрічі «Грай гармонь, життя прекрасне» по мікрорайонах міста; організувати оздоровлення ветеранів (група «Здоров’я») на базі Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи. Рекомендовано управлінню соціального захисту населення організувати контроль за виконанням Програм по соціальному захисту ветеранів спільно з комітетом ветеранів, волонтерським центром. Також рекомендовано керівництву територіального центру організувати заходи для ветеранів по роботі клубів «Вишиванка», «Виноградар» спільно з міською радою ветеранів. | |
|