Неділя, 28.04.2024, 12:37

Головна » 2013 » Липень » 17 » Засідання президії міської організації ветеранів України
Засідання президії міської організації ветеранів України

12 Відбулося чергове засідання президії міської організації ветеранів України під головуванням голови організації Г.О.Бабійчук за участі першого заступника міського голови Джулая В.О..

На засіданні президії розглядалися наступні питання :

про участь ветеранів у загальноміських заходах з нагоди святкування Дня міста;

про проведення святкової зустрічі ветеранів – колишніх керівників з керівництвом міста 30 липня 2013 року;
  • про підготовку пісенного фестивалю з нагоди відзначення Дня ветерана у вересні поточного року;

• про участь у святкуванні 1025-річчяя Хрещення Київської Русі;

• про підсумки огляду - конкурсу співпраці міської організації ветеранів з управлінням соціального захисту населення, територіальним центром, відділом культури та іншими структурними підрозділами міськвиконкому в липні 2013 року.

Гостро стояло питання по наповненню міського благодійного фонду «Пенсіонер», як джерела для організації вирішення соціальних питань та організації дозвілля ветеранів міста та смт Знам’янка Друга.

По кожному з зазначених питань прийняті відповідні рішення ,члени президії отримали конкретні доручення по їх виконанню.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 830 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0