Середа, 01.05.2024, 20:35

Головна » 2014 » Вересень » 17 » Засідання Ради ветеранів Знам’янської територіальної організації ветеранів війни та праці
12   Відбулося засідання Ради ветеранів Знам’янської територіальної організації ветеранів війни та праці, яке провів голова громадської організації Іванов В.В.

Основні питання порядку денного засідання були:
 інформація про хід реєстрації «Положення Знам’янської територіальної організації ветеранів війни та праці»;
 затвердження плану роботи на 4 квартал 2014 року;
 підготовка до святкування Дня ветеранів та Дня людей похилого віку;
 вибори Президії територіальної Ради ветеранів.

По першому питанню заступник голови територіальної ради Остапова Я.О. проінформувала про хід реєстрації «Положення Знам’янської територіальної організації ветеранів війни та праці».
   План роботи на 4 квартал 2014 року затвердили.
   Голова територіальної організації ветеранів війни та праці Іванов В.В. розповів, що незважаючи на важке становище в країні, необхідно не забувати про людей похилого віку та разом з профспілковими комітетами підприємств обов’язково напередодні Дня ветерана та Дня людей похилого віку вшанувати належним чином. Не залишити поза увагою жодного ветерана - залізничника.
   Було обрано також Президію територіальної Ради ветеранів у складі 7 чоловік:
Іванов В.В., Остапова Я.О., Горященко Я.О., Гуляєва З.О., Бондарь Я. А., Линник В.Б., Горященко М.П.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 983 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2