Понеділок, 13.05.2024, 08:17

Головна » 2012 » Січень » 30 » Засідання спостережної комісії при Знам'янському міськвиконкомі
Засідання спостережної комісії при Знам'янському міськвиконкомі

12         30 січня 2012 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая, за участю начальника юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченка, голови міської організації "Знам'янський прес-клуб" Н.Коленченко, директора міськрайонного центру зайнятості Л.Компанієць, директора територіального центру Т.Костікової, директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н.Шевченко, головного спеціаліста з питань оборонної і мобілізаційної роботи міськвиконкому А.Головченка відбулося засідання спостережної комісії при Знам'янському міськвиконкомі.Під час засідання було розглянуто ряд питань, а саме: затвердження плану роботи на 2012 рік; стан виконання розпорядження КМУ від 01.07.2009 року "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року"; заслуховування громадян, які звільнилися з місць позбавлення волі, про їх проблеми та поведінку у побуті.
Як повідомила Н.Шевченко, що на виконання п.17 плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року : "Надавати соціальні послуги звільненим особам з наркотичною залежністю, що пройшли лікування, а також звільненим особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, з метою запобігання вживанню ними наркотичних засобів".
Директор територіального центру Т.Костікова доповіла, що спеціалістами центру протягом 2011 року 19 особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, надано 78 послуг різного соціального спрямування: з питань оформлення паспорту, отримання реєстрації, працевлаштування, в тому числі з профілактики вживання наркотиків. Також розповсюджена соціально-рекламна продукція (буклети "Це-поруч", "Живи.Наркотикам-ні.Обирай життя!", "Живи.Захисти своїх дітей від ВІЛ/СНІД", "Будемо разом!Будемо людьми!"). Одна особа влаштована до обласного центру соціально-психологічної допомоги з метою забезпечення проживанням та профілактики рецидиву. Восім осіб зазначеної категорії написали заяву на ім'я міського голови та отримали матеріальну допомогу з міського бюджету на суму 640.00 грн.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 697 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0