Четвер, 25.04.2024, 13:28

Головна » 2011 » Серпень » 26 » Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
12        Міський голова Крижановський І.Б. провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 17 проектів рішень. Затверджено – 16. А саме: про результати роботи Знам’янського об’єднаного контрольно-ревізійного відділу за січень – червень 2011 року; про фінансово-господарську діяльність підприємств комунальної власності територіальної громади міста за І півріччя 2011 року. Виконавчий комітет вирішив надати одноразову допомогу 4-м особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 18-річного віку, в розмірі 1590 грн. кожному. Внесено зміни до Положення про комісію по наданню державної соціальної допомоги, пільг та субсидій населенню міста.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 691 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0