Субота, 27.04.2024, 06:58

Головна » 2011 » Вересень » 9 » Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
12         Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 26 проектів рішень. Виконавчий комітет погодив релігійній громаді Церкви християн Адвентистів Сьомого Дня проведення масового заходу – духовно-оздоровчої програми «Країна здоров’я» у міському парку відпочинку 25 вересня 2011 року з 14.00 до 18.00. Зареєстровано об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Зоряний» за адресою: м.Знам’янка, вул.. Привокзальна,12. Виконавчим комітетом затверджено на 2011/2012 навчальний рік мережу загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста: всього загальноосвітніх навчальних закладів – 6, в них учнів – 2752, класів – 129.
12             З метою посилення контролю за надходженнями орендної плати за землю та коштами від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення виконавчим комітетом прийнято рішення «Про організацію контролю за надходженням орендної плати за землю та коштами від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у м. Знам’янка». Виконавчим комітетом затверджено генеральну схему санітарної очистки міста Знам’янки в новій редакції. Доручено відділу «Спецінспекція» управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства активізувати роботу по перевірці стану виконання Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про благоустрій населених пунктів».
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 725 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0