Четвер, 02.05.2024, 08:44

Головна » 2011 » Листопад » 11 » Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету

12          11 листопада 2011 року міський голова І.Крижановський провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 36 проектів рішень. Затверджено 35, одне – знято. З метою забезпечення своєчасного складання проекту міського бюджету на 2012 рік та його прогнозу на 2013-2014 роки, здійснення структурними підрозділами міськвиконкому організаційних заходів, визначення напрямів пріоритетного спрямування бюджетних коштів для збалансованого економічного та соціального розвитку міста, виконавчий комітет Знам'янської міської ради затвердив заходи, щодо організації роботи
по складанню проекту міського бюджету на 2012 рік та його прогнозу на 2013-2014 роки.

12           Розглянувши пропозиції Знам'янського будівельно-монтажного експлуатаційного управління №3 щодо затвердження списків квартирного обліку працівників першочергового списку в кількості - 1 особа; загального списку в кількості - 6 осіб, рішенням виконавчого комітету затверджено список квартирного обліку працівників Знам'янського будівельно-монтажного експлуатаційного управління №3 Одеської залізниці по наданому списку.
У зв'язку із кадровими змінами у структурних підрозділах міськвиконкому внесені зміни до рішення виконавчого комітету від 11.03.2011 року № 146 „Про внесення змін до складу міського „комітету доступності ”, був затверджений новий склад міського „комітету доступності ”.
Заслухавши інформацію начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янською міської ради Брунцвік Н.В., з метою забезпечення повного освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій по об’єкту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення м. Знам’янка», в інтересах територіальної громади, рішенням виконавчого комітету надано дозвіл Знам'янському міському комунальному підприємству «Шляховик» (кер. Лаптєва Л.О.) на виконання робіт по капітальному ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць міста, а саме: вул. Харківської.
Розглянувши звернення директора міського Палацу культури Кравцової Л.В. про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення міського Палацу культури з фізичною особою Немічевим Сергієм Сержовичем з метою проведення богослужінь української християнської церкви «Нове покоління», було винесене рішення про надання в оренду фізичній особі Немічеву Сергію Сержовичу частину нежитлового приміщення площею 32,6 кв.м.(кімната № 1) з 10.00 до 12.00 години кожної неділі, з метою проведення богослужінь української християнської церкви «Нове покоління».
Заслухавши інформацію начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради Брунцвік Н.В. про стан доріг вулиць та провулків м. Знам'янка, виконавчий комітет Знам'янської міської ради відмічає, що протяжність доріг вулиць та провулків складає – 106686 м. (ґрунтове покриття – 28848 кв.м., щебеневе покриття – 357769,8 кв.м., асфальтно-бетонне покриття – 254281 кв.м.), в т.ч.: Північна частина міста – 51105 м. (ґрунтове покриття – 15833 кв.м., щебеневе покриття – 140813 кв.м., асфальтно-бетонне покриття – 202714 кв.м.); Південна (ґрунтове покриття – 23015 кв.м., щебеневе покриття – 216956,8 кв.м., асфальтно-бетонне покриття – 51567 кв.м.) . По даному питанню вирішено інформацію щодо стану доріг вулиць та провулків міста Знам'янка взяти до відома. Було дане доручення Знам'янському міському комунальному підприємству "Шляховик" (кер.Лаптева Л.О.) визначити орієнтовний обсяг робіт щодо покращення стану дорожнього покриття вулиць та провулків м. Знам'янка, подати інформацію до управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради – до 15.12.2011 року; постійно проводити грейдерування, поточний ремонт доріг та вулиць міста із залученням спонсорських, благодійних та ін.коштів; провести роботу щодо оформлення відсутніх паспортів доріг вулиць та провулків м. Знам'янка.
Рішенням виконавчого комітету затверджені списки квартирного обліку працівників Знам’янської дистанції електропостачання, які потребують поліпшення житлових умов: загальна черга в кількості – 4 осіб.
З метою ефективного використання комунальної власності та, враховуючи звернення керівника комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора № 1» Рябовол Валентини Панасівни про надання дозволу на демонтаж внутрішньо будинкових теплових мереж в будинках, які відключені від центрального опалення , від централізованого теплопостачання у зв’язку із облаштуванням мешканцями даного житлового будинку своїх квартир індивідуальним опаленням виконавчий комітет вирішив дозволити комунальному підприємству «Знам'янська житлово-експлуатаційна контора №1»( кер. Рябовол В.П.) демонтувати внутрішньо будинкову систему теплопостачання в будинках, які відключені від центрального опалення.
Заслухана інформація директора центру зайнятості Компанієць Л.В. щодо працевлаштування підприємствами міста соціально незахищених категорій населення в рахунок 5% квоти за січень-жовтень 2011року. Було звернуто увагу керівників, а саме: директора ТОВ "Агропродукт” Вітру В.В., директора ТОВ "Знам’янське ХПП” Мусостового М.М., директора дитячого будинку-інтернату Валько Т.І., виконуючої обов'язки головного лікаря Знам’янської відділкової лікарні Полежай Л.Б., начальника ЗМВУВКГ Рябова О.М., голови ліквідаційної комісії комунального закладу "Обласна бальнеологічна лікарня" Жугана Е.Л. на невиконання рішення виконавчого комітету від 17 листопада 2010 року №442 "Про встановлення квоти". Дано доручення до кінця року виконати доведені плани щодо працевлаштування соціально незахищених категорій населення в рахунок 5% квоти на вакантні місця .

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 796 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0