Вівторок, 30.04.2024, 18:35

Головна » 2013 » Березень » 12 » Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
12         Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 26 проектів рішень. Затверджено  23.
    Рішенням  виконавчого  комітету  від 25.12.2012  року  № 748  з 8 січня  2013 року  відкрито автобусний  маршрут  загального  користування № 9 Готель – Геоід  та призначено  тимчасового  перевізника. За період функціонування  автобусного  маршруту  №9 проводився  моніторинг  пасажиропотоку на  маршруті,  який  засвідчує  доцільність  відкриття  постійного  маршруту  № 9 Готель – Геоід.  Виконавчий комітет вирішив провести 17  квітня  2013  року конкурс  з  визначення  автомобільного  перевізника  на цьому автобусному  маршруті. Затверджено  умови  конкурсу  з  визначення  автомобільного  перевізника  та  склад  конкурсного  комітету  з  визначення  автомобільного  перевізника.
З метою реалізації Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, покращення стану житлово-комунального господарства міста  виконавчий комітет затвердив кошторис на виконання капітального ремонту житлового фонду (частковому капітальному ремонту житлового будинку №3 по вул. Чайковського) на суму 42548,00 грн. Виконавцем робіт по частковому капітальному ремонту житлового будинку №3 по вул. Чайковського визначено комунальне підприємство «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1».
             Виконавчий комітет присвоїв окрему адресу колишньому приміщенню міжшкільного  навчально-виробничого комбінату,  що знаходиться  по проспекту ВЛКСМ ,9  у м.Знам’янка: м.Знам’янка,  проспект ВЛКСМ ,9-А.
  Розглянувши звернення директора приватного підприємця „Агроімпульс”  Коноваленка Сергія Олександровича, виконавчий комітет надав йому дозвіл на встановлення  парапетних огорож вздовж проїжджих частин вулиць міста Знам’янка:
•    біля  зупинки громадського транспорту на Привокзальній площі навпроти магазину „Квіти”, довжиною 16.0 метрів;
•    біля зупинки громадського транспорту навпроти магазину „АТБ” по вул. Фрунзе,2-В, довжиною  20.0 метрів;
•    навпроти житлового будинку №39/38 по вул. Жовтневій, довжиною 8.0 метрів.
      З метою підвищення економного і раціонального використання бюджетних коштів,  виконавчий комітет затвердив  міські заходи на 2013 рік щодо  наповнення міського бюджету та економного і раціонального використання  бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни.
       Виконавчий комітет надав дозвіл:
     міському Палацу культури на проведення ярмарку – продажу    товарів вітчизняного виробника 19 – 24 березня 2013 року у приміщенні фойє міського Палацу культури;
     фізичній особі-підприємцю Тищенко Олені Анатоліївні на розміщення сезонної торгівлі цукром за адресою: вул. Калініна (навпроти поштового відділення) з 1 квітня 2013 року до 31 жовтня 2013 року;
     приватному підприємству "Фенікс"  на облаштування пункту прийому вторинної сировини та склотари в нежитловому приміщенні на першому поверсі, що знаходиться на території автостоянки приватного підприємства за адресою м. Знам`янка вулиця Енергетиків, будинок 4.
      Розглянувши звернення фізичної особи Петренка Юрія Івановича, виконавчий комітет вирішив виділити місце для проведення виїзних операцій зі страхування автотранспортних засобів  на центральній площі біля міського Палацу культури з 15 березня 2013 року до 31 жовтня 2013 року.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 774 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2