Субота, 04.05.2024, 12:01

Головна » 2013 » Серпень » 23 » Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
12    Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 31 проект рішень. Затверджено - 31.

Відповідно до п.2 ст.11 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 01.06.2010 р. № 2289-VI та наказу Міністерства економіки України від 26.07.2010 р. № 916, виконавчий комітет міської ради:

• створив комітет з конкурсних торгів виконавчого комітету Знам’янської міської ради;

• затвердив Положення про Комітет з конкурсних торгів виконавчого комітету Знам’янської міської ради щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

З метою виконання організації виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду міста протягом 2013 року, цільового використання бюджетних коштів, враховуючи пропозиції КП «ЖЕК № 1», мешканців житлового будинку № 33 по вул.Жовтневій, та забезпечення виконання найбільш необхідних робіт, виконавчий комітет вніс зміни до п.2 рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 28.03.13 № 151 «Про організацію виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду міста в 2013 році (зі змінами)» :

• збільшити планові кошти на капітальний ремонт покрівель із рулонних матеріалів житлових будинків, а саме у будинку № 33 вул. Жовтневій на суму 15000,00 грн.;

• зменшити планові кошти на капітальний ремонт каналізаційних мереж з випусками в житлових будинках на суму 15000,00 грн.

На підставі рішення Знам’янської міської ради від 31 травня 2013 року №933 «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2013 року №132 «Про створення позашкільних навчальних закладів нового типу відповідного профілю при відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради», виконавчий комітет затвердив штати та робочий навчальний план Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості, Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Виконавчий комітет взяв до відома повідомлення міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» про проведення 24 серпня 2013 року з 10.00 до 12.00 масових заходів – мітингу та покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку, присвячених Дню незалежності України.

Виконавчий комітет міської ради взяв до відома повідомлення Знам'янської міської організації Політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) про проведення 24 серпня 2013 року з 9.00 до 10.00 автопробігу, присвяченого Дню незалежності України, маршрут руху автоколони – міський Палац культури – КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» - залізничний вокзал – смт. Знам’янка Друга – міський Палац культури.

Виконавчий комітет: затвердив акт обстеження об’єкту незавершеного будівництвом – каналізаційного колектору Жовтневе-Свердлове від 06 липня 2013 року; доручив управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства укласти договір з ПрАТ «Кіровоградагропроект» та замовити дублікат проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво каналізаційного колектору житлового масиву Жовтневе-Свердлове м.Знам’янка».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 817 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/3