П`ятниця, 03.05.2024, 05:27

Головна » 2014 » Червень » 22 » Засідання виконавчого комітету
    Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький Андрій Анатолійович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 19 проектів рішень. Затверджено - 18. 1 - знято з розгляду.
  Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Котенка Василя Андрійовича, та з метою забезпечення належного контролю за здійсненням гастрольних заходів та санітарного і екологічного стану на території міста, виконавчий комітет надав дозвіл на тимчасове розміщення дитячих атракціонів на площі перед міським Палацом культури з 24.06.2014 р. по 30.06.2014 р.
У зв'язку із прийняттям у новій редакції Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014 р. № 1197-VIІ, відповідно до п.2 ст.11 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014 р. № 1197-VIІ , виконавчий комітет міської ради вирішив вважати такими, що втратили чинність: рішення виконавчого комітету Знам'янської міської ради від 23.08.2013 р. № 403 "Про організацію роботи Комітету з конкурсних торгів виконавчого комітету Знам'янської міської ради"; рішення виконавчого комітету Знам'янської міської ради від 11.10.2013 р. № 511 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам'янської міської ради від ради від 23.08.2013 р. №403 "Про організацію роботи Комітету з конкурсних торгів виконавчого комітету Знам'янської міської ради". Виконавчий комітет створив комітет з конкурсних торгів виконавчого комітету Знам’янської міської ради та затвердити склад комітету з конкурсних торгів виконавчого комітету Знам’янської міської ради щодо організації та здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти та затвердив в новій редакції Положення про Комітет з конкурсних торгів.
Виконавчий комітет:
надав дозвіл приватному підприємцю Холявці Н.М. на здійснення благоустрою та улаштування дитячого майданчика біля кафе-бару «Олімп» на території міського парку відпочинку за адресою: вул. Жовтнева, 11-А;
надав дозвіл фізичній особі-підприємцю Бабкіній Наталі Олексіївні, мешканці м. Знам`янка Друга, вул. Кірова, буд. 129, дозвіл на розміщення об’єкту сезонної торгівлі квасом до 31.10.2014 р. по вул.Осадчого, біля пішохідного залізничного мосту;
затвердив перспективний план роботи виконавчого комітету Знам’янської міської ради на IІ півріччя 2014 року.
На засіданні виконавчого комітету розглянуто ряд інших питань. З прийнятими рішеннями детальніше ви можете ознайомитись на веб-сайті Знам’янської міської ради у розділі «Рішення виконавчого комітету».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 860 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.5/2