Неділя, 28.04.2024, 08:21

Головна » 2012 » Березень » 14 » Засмічення санвузлів- провина самих мешканців!
Засмічення санвузлів- провина самих мешканців!

12         13 березня 2012 року відбулася зустріч депутата Знам’янської міської ради виборчого округу №12 Бойко Світлани Василівни з мешканцями будинків №1 по вул. Некрасова та №87 по вул. Фрунзе. На зустрічі була присутня голова будинкового комітету №6 Шведченко Ірина Вікторівна.
Світлана Василівна наголосила, що проведенню зустрічі спонукала аварійна ситуація каналізаційної системи, і в цьому є провина самих мешканці, які засмічують санвузли, що призводить до затоплення підвального приміщення.
Протягом 3-х днів кілька разів на день доводилось викликати спеціалістів комунального підприємства «Міська аварійна служба» для ліквідації аварійної ситуації.
Також на зустрічі розглядалося питання приведення під’їздів та прибудинкової території до належного санітарного стану. Була внесена пропозиція створити будинковий фонд для часткових нужд будинку №1 по вул.Некрасова.
Бойко С.В. прозвітувала про виконані депутатські звернення, звернення мешканців. Розповіла про вирішенні проблеми по місту за минулий рік, а також про подальші плани благоустрою округу. Від мешканців надійшли нові заяви щодо проблем , які є на теперішній час на прибудинковій території.
І на завершення зустрічі Світлана Василівна роз’яснила мешканцям суть реформи житлово-комунального господарства.
На закінчення побажала всім взаємопорозуміння, благополуччя в сім’ях та бережного ставлення до будинку та всього нашого міста.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 660 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0