Субота, 04.05.2024, 07:39

Головна » 2014 » Листопад » 18 » Затверджені місця розташування пунктів прийому благодійної допомоги по місту
Затверджені місця розташування пунктів прийому благодійної допомоги по місту

В рамках обласної комплексної програми соціальної підтримки військовослужбовців АТО та членів їх сімей, а також громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій,  розпорядженням міського голови від 18 листопада 2014 року №202 затверджені місця розташування пунктів прийому благодійної допомоги по місту:

-Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) м. Знам’янка, вул. Глібка,28а;
-міська організація товариства Червоного Хреста, вул. Ворошилова,41;
-магазини АТБ, вул. Фрунзе, 2В; вул. Фрунзе,112;
-магазин Апетит, вул. Привокзальна,5;
-магазин «Імперія», вул. Гагаріна,18а;
-КП «Ринокторгсервіс», вул. Матросова;
-НВК «Знам’янська загальноосвітня школа №2 – ліцей»;
-магазин «Ізумруд», вул. Леніна,35;
-волонтерські мобільні пересувні пункти.

Контроль за роботою прийомних пунктів покладено на міський Координаційний центр надання допомоги учасникам АТО та членів їх сімей.

За минулий тиждень волонтерами міста відправлено на блок-пости, в яких служать наші земляки, продукти харчування на суму 5490,00 грн. Аптеками міста підприємців Суворова О.В. та Білич К.П. була надана допомога знеболюючими та кровозупинними медикаментами на суму 900,00 грн. Для ремонту військової техніки придбано та відправлено зварювальний апарат та комплекти ключів, паяльні лампи на суму 2870,00 грн. Правозахисна дитячо-молодіжна громадська організація «Оберіг придбала спальний мішок вартістю 1000,00 грн.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 875 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1