Головна »
2011 » Жовтень » 17 » Завдання влади – вчасно забезпечити безперебійне постачання тепла закладам соціальної сфери
18:50 Завдання влади – вчасно забезпечити безперебійне постачання тепла закладам соціальної сфери |
17 жовтня відбулась робоча нарада за участю заступника голови обласної державної адміністрації С. Яременка, міського голови І.Крижановського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького. Під час наради були розглянуті питання щодо початку опалювального сезону в місті та дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери, стан виконання обласної програми "Центральний регіон - 2015" в 2011 році. Сергій Яременко зазначив, що початок опалювального сезону в закладах соціальної сфери та житловому фонді знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації. Завдання влади – вчасно забезпечити безперебійне постачання тепла закладам соціальної сфери: школам, лікарням, дитячим садочкам.
Також С.Яременко, міський голова І.Крижановський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, начальник відділу освіти Знам’янського міськвиконкому В.Сиромятников відвідали та перевірили температурний режим в загальноосвітній школі № 3.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 891 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |