09:51 Збори ветеранів | |
![]() Голова громадської організації Г.Бабійчук проінформувала про роботу за звітний період 2007-2011 роки. З 24 до 49 збільшилася кількість первинних організацій. При міській організації ветеранів діє волонтерський центр, а у первинних ветеранських організаціях створені волонтерські групи. Зареєстровано благодійний фонд «Пенсіонер». Ветерани беруть участь у роботі комісій міськвиконкому. Привітали ветеранський актив та подякували їм за активну громадянську позицію міський голова І. Крижановський та селищний голова І.Філіпенко. | |
|