Вівторок, 23.04.2024, 16:52

Головна » 2011 » Травень » 27 » Збори ветеранів
Збори ветеранів
12     Відбулася дев`ята звітно-виборна конференція Знам’янської міської організації ветеранів України з порядком денним: «Про роботу міської організації ветеранів за звітний період у співпраці з органами влади та місцевого самоврядування». Голова громадської організації Г.Бабійчук проінформувала про роботу за звітний період 2007-2011 роки. З 24 до 49 збільшилася кількість первинних організацій. При міській організації ветеранів діє волонтерський центр, а у первинних ветеранських організаціях створені волонтерські групи. Зареєстровано благодійний фонд «Пенсіонер». Ветерани беруть участь у роботі комісій міськвиконкому. Привітали ветеранський актив та подякували їм за активну громадянську позицію міський голова І. Крижановський та селищний голова І.Філіпенко. Відбулася  дев`ята звітно-виборна конференція Знам’янської міської організації ветеранів України з порядком денним: «Про роботу міської організації ветеранів за звітний період у співпраці з органами влади та місцевого самоврядування».

Голова громадської організації Г.Бабійчук  проінформувала про роботу за звітний період 2007-2011 роки.   З 24 до 49 збільшилася  кількість первинних організацій.  При міській організації ветеранів  діє волонтерський центр, а у первинних ветеранських організаціях створені волонтерські групи. Зареєстровано благодійний фонд «Пенсіонер».   Ветерани  беруть  участь у роботі комісій міськвиконкому.   Привітали  ветеранський актив та подякували  їм за активну громадянську позицію міський голова І. Крижановський та селищний голова І.Філіпенко.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 809 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0