П`ятниця, 29.03.2024, 01:46

Головна » 2011 » Червень » 2 » Здобутки вихованців музичної школи
Здобутки вихованців музичної школи

Учні Знам’янської музичної школи ім. М.Лисенка,  хор молодших класів «Краплинка», керівник - відмінник освіти України Сергій Івасенко, взяли участь у  ХХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» у  м.Кіровограді. Дитячий колектив був нагороджений дипломом «За високий художній рівень виконавської майстерності», DVD – видіоплеєром та солодощами.

Дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» у  м.Кіровограді.   хор молодших класів «КРАПЛИНКА», керівник-відмінник освіти України Сергій Івасенко взяли участь у святковому концерті з нагоди 20-ї річниці обласної дитячої філармонії. Дитячий колектив був  нагороджений Подякою від Кіровоградської обласної філармонії. Директор М.Кравченко висловив надію на подальшу співпрацю з учнями Знам’янської дитячої музичної школи ім. М.В.Лисенка.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 752 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0