Неділя, 28.04.2024, 14:39

Головна » 2013 » Листопад » 22 » Зелені насадження - у пам'ять про ветеранів
Зелені насадження - у пам'ять про ветеранів

Напередодні відзначення 70 – ої річниці визволення нашого міста від німецько – фашистських загарбників, у рамках обласної акції "Зірка пам'яті", активісти міської організації ветеранів України та Знам'янської міської організації Партії регіонів здійснили висадку алеї туй.

Гарні саджанці прикрасили територію біля Обеліску Слави. Напередодні на узбіччі пам’ятника вже були висадженні маленькі ялинки, які завжди нагадуватимуть знам’янчанам про цю значну подію.

Висадження зелених насаджень – це насамперед краплинка вдячності тим, хто, ризикуючи своїм життям на фронтах Великої Вітчизняної війни, виборював свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Турбота про ветеранів, посилення уваги до святих місць, пов’язаних з увіковіченням пам’яті про Велику Вітчизняну війну, і надалі залишатиметься пріоритетними у роботі міської влади та громадських організацій нашого міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 873 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1