17:33 Живі квіти лягли сьогодні до могил загиблих в зоні проведення антитерористичної операції | |
![]() Живі квіти лягли сьогодні, 23 серпня, у переддень Дня незалежності України, до могил загиблих в зоні проведення антитерористичної операції. Їх поклали міський голова Сергій Іванович Філіпенко, перший заступник міського голови Загородня В.Г., в.о. голови міської спілки ветеранів АТО Осипов О.С. та учасники бойових дій у зоні АТО. ![]() – Немає шляхетнішої місії, ніж захищати свій народ. У всі часи це було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина, – наголосив міський голова Сергій Філіпенко. – Ми схиляємо голови перед нашими земляками – героями, які мужнім кроком увійшли у безсмертя. Вічна пам’ять та слава всім воїнам, які віддали свої життя за наше право вільно жити на своїй землі. ![]() Згадуючи загиблих учасників АТО, віддаючи гідну шану їх світлій пам’яті та героїчним подвигам, присутні вшанували пам'ять Носкової Катерини, Капелюхи Сергія , Єфремова Дмитра, Кисличенка Дмитра, Цуркана Дмитра, Голого Віктора хвилиною мовчання. Цього ж дня міський голова Сергій Іванович Філіпенко відвідав відкриття виставки "Будні АТО", що була ініційована ГО "Знам’янське об’єднання "Майдан". За словами організаторів вони планують відвідати з цією виставкою всі навчальні заклади міста. ![]() Міський голова підтримав цю ініціативу та підкреслив, що приклад мужності, стійкості та героїзму наших знам’янчан, які і сьогодні боронять мир та спокій нашої Держави та міста повинен слугувати прикладом для підростаючого покоління. | |
|