Середа, 08.05.2024, 17:12

Головна » 2013 » Червень » 6 » Журналісти Знам'янщини сьогодні приймали привітання з нагоди професійного свята
Журналісти Знам'янщини сьогодні приймали привітання з нагоди професійного свята

12         Тримати руку на пульсі життя, щодня перебувати у вирії подій та доносити об’єктивну інформацію до кожної домівки – ось головне завдання сучасного журналіста.
6 червня в залі засідань міськвиконкому відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста. Привітав журналістів Знам’янщини міський голова Ігор Борисович Крижановський.
12         Ігор Борисович відзначив, що це свято не лише представників засобів масової інформації, але й кожного громадянина, адже журналіст – це дзеркало суспільства.
- Саме від вас залежить, яку інформацію отримає громада. Ваша професія є надзвичайно важливою, необхідною і формує суспільну думку. Тому бажаю вам витримки, виваженості, вдячних читачів та глядачів, – зазначив міський голова.
12         Долучилися до вітань Філіпенко Сергій Іванович - селищний голова Знам’янка Друга, Свириденко Олександр Григорович - заступник начальника лінійного відділу міліції на ст.Знам’янка; голова міської організації ветеранів України Ганна Бабійчук; Половко Валентина Анатоліївна – керівник художньої самодіяльності локомотивного депо м.Знам’янка; Компанієць Людмила Вікторівн - начальник міськрайонного центру зайнятості; Невінчана Ірина Славівна – заступник начальника Знам’янського міськрайонного ДПІ; Смик Олег Степанович - депутат міської ради, голова постійної комісії з депутатської діяльності, регламенту , етики і гласності; о.Василій (Мазурок) – благочинний Знам’янського округу, Бабаєва Світлана Миколаївна – начальник відділу культури та туризму.
12         Всі вони бажали журналістам міста творчого натхнення й нових здобутків.
Ряд журналістів цього дня отримали нагороди. Так, Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено заступника головного редактора Знам’янської редакції міської газети "Знам’янські вісті" Вікторію Міркевич.
12         За вагомі внески в розвиток української журналістики, піднесення ролі засобів масової інформації у місті Знам’янці, високі особисті досягнення та з нагоди Дня журналіста Грамотами Знам’янської міської ради були нагороджені: Плєшкова Ольга Михайлівна, завідуюча відділом економіки-соціальності-духовності газети «Знам’янські вісті»; Кулікова Світлана Іванівна,завідуюча відділом інформації газети ; Фішер Тетяна Геннадіївна,відповідальний секретар газети .

12          Для винуватців свята та всіх присутніх вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, міського Палацу культури подарували святковий концерт.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 988 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1