14:22 Зі святом дорогі жінки | |
![]() Прийміть сердечні вітання з чудовим весняним святом – 8 Березня! Від усіх чоловіків бажаю Вам справжнього кохання, сімейного затишку, чоловічої уваги, безмежного щастя та міцного здоров’я. Нехай доброю посмішкою починається кожний Ваш день, щастям сяють очі, а добро та радість наповнюють життя. Гарного Вам святкового настрою, квітів і весняних усмішок! З повагою міський голова І.Крижановський | |
|